Friday, 2018-11-16, 1:34 PM
Best Hackers
Our poll
Rate my site
Total of answers: 89
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Login form
OUR TOOLBAR
My files [12]
Lojra (Games) [7]
Lojra per Te gjithe
Programe [18]
Books (Libra) [6]
Filma(Movies) [9]
Prog Per Celular (Mobile) [0]
Categories
My files [12]
Lojra (Games) [7]
Lojra per Te gjithe
Programe [18]
Books (Libra) [6]
Filma(Movies) [9]
Prog Per Celular (Mobile) [0]
Section categories
My files [12]
Lojra (Games) [7]
Lojra per Te gjithe
Programe [18]
Books (Libra) [6]
Filma(Movies) [9]
Prog Per Celular (Mobile) [0]
Main » Files » My files

Photoshop CS4
[ · Download from mirror () ] 2010-10-14, 12:21 PM
File Short Description: Krijo imazhe të fuqishme dhe të zbuloni dimensione të reja në të imazhit dixhital.
Madhesia: 96.36Mb
OS: Windows XP / Vista
Përshkrimi i plotë Zbatim:
Me Photoshop CS4 dhe Photoshop CS4 Extended, ju merrni: fuqia Unrivaled redaktimi. Rregullimet e re dhe Maskat panelet plagë koha ju merr për të bërë ngjyrë nondestructive dhe rregullimet ton, dhe për të krijuar dhe ri-edit feathered, densiteti i kontrolluar pixel dhe maska vektor. Me më-kontrollet e imazhit dhe presets, ka më pak kohë mousing mes settings. Modifikimet Fine janë më të shpejtë dhe të lehtë me shtesa si shtresa Vibrance rregullim të ri dhe rritjen e ngjyrave krijimin Range maskë. Dhe Content-di te madhesise është tipar revolucionare të reja që automatikisht recomposes një figurë si ju resize it, smartly jetike ruajtjen e zonave si ajo përshtatet me dimensione të reja. Puna më efikase dhe natyrisht me lëngun rotacionit, natyrore kanavacë, rritjen e pan dhe mjetet e zoom, dhe lehtë navigacion madhe-image. Shumë të përmirësuar marifet, Burn, dhe mjetet Sponge le ju inteligjente dhe me saktësi të rregulluar ekspozimit dhe ngjyra e zonave të imazhit strokes thjeshtë duke përdorur furçë. Photoshop CS4 mjetet e kombinuar rritjen e fuqisë dhe kontrollit finer me e lehtë, natyrisht më shumë efekteve të kontrolluar për të rritur produktivitetin, pa marrë parasysh sa ju punoni me imazhe dixhitale. 3D Përparime, grafika lëvizje, dhe aftësitë e analizës imazhit. Në Photoshop CS4 Extended, tani mund të punojnë me 3D objekte dhe kornizave video aq lehtë si me çdo imazhi tradicional. Paint direkt me 3D objekte. Kombinoje 2D shtresa dhe video fotografi në 3D shtresa. Easily convert çdo imazh në një objekt 3D apo vëllim. Dhe të bëjë të gjitha me një motor të ri fringo 3D që ofron performanca dramatike dhe përmirësimet e aftësive. Në graphics mocion, shkurtesat e vetëm kryesor të ju shkojë nëpër shtresat dhe të redaktoni video shpejtë dhe më saktësisht se sa para, dhe kontrollon të reja keni mundësi të vrojtim dhe eksport, si edhe këngë. Analiza Figura të përfshijnë përmirësime të shumta me Count mjet dhe pasqyrim vëllimin e dosjeve DICOM. Shih se çfarë është e mundur, me Adobe Photoshop CS4 dhe Photoshop CS4 Extended.
Category: My files | Added by: Dark_Angel
Views: 222 | Downloads: 74 | Comments: 1 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Friendly Sites
 • WHY ISLAM
 • GLA
 • WikiLeaks
 • Ardhmeria
 • BST DOWNLOAD
 • Nitro Downloads
 • MEGASOFT
 • GREAT SOFT
 • SCREEN SOFT
 • LAMI SOFT
 • Linux Back Track
 • Ande-Lm
 • ANTI-MASONIC
 • Ne Kerkim te Punes
 • Vizitoret
  free counters
  Ne Facebook
  Copyright Best Hackers © 2018

  Website builderuCoz